Scena w tle gry

Autorzy Piaskobrzegów

Wyrazy uznania dla tych, którzy przyczynili się do wydania New World: Piaskobrzegi.

230 KB
162 KB

Przywództwo studyjne i zespołowe

VP, Amazon Game Studios | Christoph Hartmann

Dyrektor studia | Richard Lawrence

Reżyser gry | Scot Lane

Dyrektor produkcji | Jeff Charvat

Dyrektor operacji biznesowych  | Jon Dvorak

Projekt gry

Projekt rozgrywki

Dyrektor kreatywny | David Verfaillie

Kierownik projektu, walka | David Hall

Projektant gry

Shawn Charron

Christopher Corey

Josh Hurley

Projekt systemu

Właściciel produktu, Open World & Monetization | Phil Bolus

Kierownik projektu, systemy gier | Tony Morton

Projektant gry

Joel Clift

Andrew Manches

Rhett Mathis

Lily Peairs

Blake Philley

Samantha Van Bibber

Kierownik produktu | Justin Wood

Projektowanie i grafika, wrażenia użytkownika

Właściciel produktu, UX | Vincent Hui

Projektant ds. UX

Harry Barng

Hain Lee

Noah Watkins

Grafik techniczny UI

Bryson Whiteman

Peter Lockhart

Glenn Martin

EJ Samuel

Michael Scanza

Projekt świata

Właściciel produktu, wrażenia | Michael Willette

Kierownik projektu, świat | Deric Nuñez

Kierownik projektu, ekspedycje | Darren McKinsey

Projektant gry

Zachary Holm

Austin Holt

Daniel Jacobs

David McKenzie

Kelvin Ng

Pride St. Clair

Projekt społecznościowy

Właściciel produktu, społeczność | Daniel Henuber

Projektant społecznościowy | Rachel Barnum

Projektant społecznościowy | Kim Wood

Projekt narracji

Kierownik narracji | Robert Chestney

Projektant narracji

Divya Dias

Grace Li

Aaron de Orive

Projektant gry

Benjamin Barker

Carrie Berg

Shaun Dean

Jennifer Klasing

Paul Molina

Rebecca Rost

Projekt SI

Kierownik projektu, SI | Chad Redwitz

Projektant gry

Kevin Gu

Guanchen Liu

Jesse Reed

Patrick Smedley

Krishna Thiruvengadam

Additional Design

Tony Barnes

Kristoffer Bergquist

Andy Boydston

Joshua Bone-Christian

Fred Corchero

Matthew „Mac” Coulter

Jacob Crouch

Mike Dipetrillo

Sal DiVita

Paul Edwards

David Fay

Mark Florentino

Robert Gee

Patrick Gilmore

Jean-Francois Guastalla

Karl Horvath

Alexander C. Irvine

Andrey Kazmin

Jennifer Kennedy

Carl Lavoie

John Liberto

Zane Lyon

Dave Maldonado

Gregory Marques

Ethan Nakashima

Mark Nicastro

Mike Nicholson

Sean Patten

Lily Peairs

Earvin Ramos

Andrew Rowe

Aviva Schecterson

Bradley Stafford

Bryan Swan

Candace Thomas

Bill Trost

Joel Usher

Samantha Vick

Dave Winstead

Michael Yichao

Zachary Young

Inżynieria

Główny inżynier

Główny inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Kevin Loose

Liuguo „John” Zhang

Inżynieria wrażeń gracza

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Branden Gee

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Greg Armstrong

Kyle Donaldson

Jorge Andres Gonzalez Borboa

Bryan Perfetto

Morgan Smolder

Isaac Tang

Eike Umlauf

Mark Young

Inżynieria świata

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Ryan Cox

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Kevin Christensen

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Lawrence Adadier

Ashleigh Amrine

Matthew Becker

Carlos Camacho

Yang Cao

Edward Corlew

Kelley Hecker

Mark Gauderman

Emily Rizzo

Inżynieria otwartego świata

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Julien Jegou

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Scott Geiser

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Marcus Barber

Vanessa Capriles

Simon Cooper

Brad Guerrero

Tony Lu

Joy Pinckard

Meggie Cheng

Joe Howard

Inżynieria wrażeń użytkownika

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Jon Wiesman

Michael Cooper

Connor Tilley

Inżynieria systemów społecznościowych

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Rob Flores

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Ethan Amar Bechtol

Dan Garvey

Chris Mhley

Dan Ruskin

Suhaib Sarmad

Lawrence Wan

Inżynieria SI

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

CJ Clark

CJ Kim

Benjamin Lantrip

Brian Song

Michael „Mikaus” Whiteley

Daniel Zeinner

Inżynieria danych i bezpieczeństwa gry

Inżynier bezpieczeństwa

Yakaru Dezaki

Theodore Riera

Ditmar Wendt

Główny inżynier danych | Christopher Talucci

Analityk ds. oszustw | Steve Navarro

Inżynieria zaplecza technologii podstawowej („AZoth”)

Dyrektor techniczny | David Sullivan

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania

Bill Brooks

Alok Rathore

Kyle Richter

J Brian Smith

Główny inżynier

Justin Arruda

Anthony Nguyen

Drew Repasky

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Marc Barbour

Elliott Battle

Garth Bonikowski

Kenneth Coyner

Ace DeSiena

Jarett Gross

Brandon Huang

Mark Jennings

Yunsun „Claire” Kim

John Krucek

Xen Rabara

Kevin Shi

Yuto Takamoto

Melvin Tan

Ryan Torgeson

Matthew Woo

Inżynieria silnika technologii podstawowej („AZoth”)

Kierownik inżynierów

Timothy Martin

Andy Skirvin

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Rymmy Andre

Christian Benavides

Rafik Bishara

Brandon Bogle

Tobias Brousil

Anish Kannan

Rafael Kaul

Kirk Lansman

Frank Placeres Puig

Michael Saucedo

Min-Chuan Tsai

Wesley Wu

Jeff Xiao

Inżynier dźwięku

Terry Jones

Inżynier graficzny

Hugues Jerome

Timothy Martin

Mike Smith

Dodatkowi inżynierowie

John Abad

Amy Ackermann

Guthrie Adams III

Ethan Bechtol Amar

Justin Arruda

Nicholas Baker

Rosen Baklov

Michael Balfour

Jorge Baranda

Robin Barranda

Jeffrey Beaudoin

Nicholas Beets

Chris Blackwell

Joe Bryant

Carlos Bustamante

Scott Cairns

Eric Cannone

Meggie Cheng

Pablo Cheng

Patricia Chin

Pablo Chung

Matthew Cubero

Colden Cullen

Charles Curran

Skyler Dawson

Kenneth Doyle

Alexander Ehrath

Brian Fisher

Steve Freitas

Kevin Fung

Edgar Glowacki

Brian Godshall

Julio Gorge

Michael Graeb

Daniel Guffey

Daniel Hamel

Brandon Hare

Joshua Harris

Bradley Heath

Kelley Hecker

Roger Hughston

Brehon Humphrey

Aitor Santamaria Ibirika

Albert Jackson V

Shirang Jia

Adam Kasper

Alexandr Kochengin

Christopher Larson

Adi Bar-Lev

Kuan Lin

Oleksandr Lozitskiy

Beiling Lu

Alex Lynchosky

Sean Magnan

Eric Matteson

Derric McGarrah

Brandon Meesak

Bill Merrill

Kelly Fox Michael

Terry Michaels

Michael Mitchell

Scott Mitchell

Michael Moretti

Derek Mulder

Brent Nash

Mikhail Naumov

Kevin Nguyen

Anthony Nguyen

Tu Nguyen

Juan Ferreyra Pablo

Gabriel Paramo

Peter Pascoal

Steve Pham

Kenneth Pruiksma

Forrest Pruitt

Laura Puerto

Rajiv Puvvada

Nikhil Raktale

Timothy Rawcliffe

Christopher Ray

Leigh Raze

Drew Repasky

Yasser Rihan

Jimmy Rountree

Christopher Santora

Karl Schwamb

John Segui

Luis Sempé

Jatin Sharma

Shaun Showers

Nicholas van Sickle

Daya Singh

Jay Spang

Mike Springer

Christopher Stewart

Chris Surjo-Subagio

Jeff Sumter

Andrew Talcott

Joseph Thomas

Louis Tovar

James Umstot

Tyler Vano

David Walker

Gene Walters

Lin Wang

Chi-Heng Wu

Pat Wyatt

David Yamanoha

Po-Chen Yang

Daniel Youhon

Ryan Young

Christopher Yu

John Zipperer

Grafika

Reżyseria graficzna

Dyrektor ds. grafiki | Charles Bradbury

Zastępca dyrektora ds. grafiki | Sojin Hwang

Animacje

Animator

John Behrns

Christian Brierley

Shoghi Castel de Oro

Eric Chiu

Amani Geberegeorgis

Leon Gittens

Adam Kania

Keiko Ko

Ellen Montgomery

Erica Robinson

Conor Syracuse

Grafika postaci

Główny grafik ds. postaci | Adam Bolton

Grafik ds. postaci

Beau Anderson

Brandon Bennett

Aaron Brown

Paige Carter

Loraine Howard III

Kory Molohon

Mike Moore

Ryan Savas

Grafik broni | Ryan Savas

Grafika koncepcyjna

Główny grafik koncepcyjny

Alexander Fuhr

Tyler Stott

Grafik koncepcyjny

Ted Beargeon

Kiana Hamm

Daniel Kyle

Andy Lee

Richard Shields

Allison Theus

Grafika otoczenia

Główny grafik ds. otoczenia | Rosie Strzalkowski

Główny grafik ds. modelowania | Donald Ott

Drugi grafik ds. otoczenia | Brian Patenaude

Grafik ds. otoczenia

Tom Aleo

Darryl Brownstone

Mia DelCasino

Christian Delgado

Madeline Humphrey

Dan Keating

Jonathan Oakes

Ethan Olson

Joshua Stubbles

Lia Tjiong

Jonathan Tucci

Robb Zindt

John Delgado

Doug Guanlao

Young Jin Jo

Daehi Kim

Shawn Puckett

Efekty wizualne

Kierownik grafiki | Jonathan Hales

Grafik ds. efektów wizualnych

Jordan Dunn

Madison Filan

Mark Edward Khalil

Grafika techniczna

Główny grafik techniczny | Rudy Cortes

Grafik techniczny

Animesh Barmukh

Christopher Cole

Bryan James

Pamela Maupin

Fernando Medina

Juan Ortega

Outsourcing

Główny grafik | Gabriela Escamilla

Grafik outsourcingowy

Fiona Bruner

Skye Nelson

Tim Williams

Grafika dodatkowa

Christopher Adams

Christian Akesson

Scott Allan

Tahoe Fedil Bautista

Adam Bolton

Maeve Broadbin

Nims Bun

David Burnett

Chris Camp

Trent Campbell

Christopher Capili

Jamie Capsolas

Daesup Chang

Victor Chavez

Rrahul Dabholkar

Sal DiVita

Bob Donatucci

Jasmine Duerk

Shane Estanislao

Nancey Fang

Paul Forest

Allen Frechette

Slim Ghariani

Mary Ghattas

Erick González

Peter Han

Ryan Hicks

Danny Ho

Madeline Humphrey

William Hurd

Udell Infante

Bryan James

Martin Karlsson

Sung Kim

Billy King

Vadim Kiyaev

David Kraft

Alexandre Kümpel

John Kuraica

Ezra Lau

Chee Lau

Bang Lee

Sungho Lee

Julien Lefebvre

Bryan Lentenbrink

Anton Li

Jeff McAteer

Erik Medina

Vlad Mel

Chad Morgan

Christine Morten

Tuan Ngo

Dave Oelkers

Tim Petre

Dylan Piepenbrok

Tony Ravo

Kimya Sheikholeslam

Nicholas Shiotelis

Mike Snight

Jason Stokes

Phillip Stoltz

Sebastian Strzalkowski

Dylan Sunkel

Di Wang

Donald Waters

David Wolf

Ian Woo

Sam Wood

Gene Yanza

Dźwięk

Reżyseria dźwięku

Reżyser dźwięku | Jean-Edouard Miclot

Projekt dźwięku

Projektant dźwięku

Kyle Bailey

Austin DeVries

Michael Finley

Anthony Martinez

Muzyka

Produkcja ścieżki dźwiękowej

Brandon Campbell

Ramin Djawadi

Wykonanie ścieżki dźwiękowej | The Czech Film Orchestra

Muzyka

Brandon Campbell

Ramin Djawadi

Miksowanie ścieżki dźwiękowej | Chris Fogel

Aranżer | Stephen Coleman

Dodatkowy aranżer

Andrew Kinney

Michael J. Lloyd

Przygotowanie muzyki | Booker White

Muzyka dodatkowa | Joe Wilson Davies

Dodatkowy układ | Garret Reynolds

Wykonawca muzyki | Zdena Pelikánová

Kopista | Pavel Ciboch

Doradca ds. wyników technicznych

Omer Benyamin

Hun Ouk Park

Asystent miksowania dźwiękowego

John Witt Chapman

Jacob Moreno

Wkłady dźwiękowe

Rejestrator terenowy | Alain Miclot

Entuzjasta krótkofalarstwa | Don Mech N6XBP

Dodatkowy dźwięk

James Ackley

Andrew Dearing

Stefan Kovatchev

Instrumenty muzyczne

Dyrektor muzyczny | Austin DeVries

Kompozytor, mandolina, gitara

Obadiah Brown-Beach

Chase Potter

Austin Webb

Kompozytor, gitara klasyczna | John Oeth

Kontrabas

Alex Dyring

Andrew Grandahl

Kompozytor, perkusja, kontrabas, mandolina, gitara | Austin DeVries

Kompozytor, motyw Festiwalu Składanek | Kyle Bailey

Grafika ceramik, Azothowy flet | Sean Duffy

Produkcja i zarządzanie produktem

Produkcja gry

Główny producent

Scott Newman

Jorge Oseguera

Producent

Jonathan Chen

Michael Coletti

Justin Goldstein

Juan Güémez

Natalia Leenhardt

Joe Montore

Romil Patel

Nathan Peavy

Johannes Rasinkangas

Gwendolyn Stickney

Technologia podstawowa („AZoth”) produkcji

Dyrektor ds. rozwoju | Michael J. Boccieri

Techniczny kierownik programu

Petra Beringer

Troy Fields

Daniel Mullins

Operacje na żywo

Właściciel produktu, gra na żywo | Katy Kaszynski

Główny producent, operacje na żywo | Derek Hernandez

Producent, operacje na żywo | Daniel Moran

Kierownik ds. wydania | Aaron Thompson

Dodatkowe zarządzanie produkcją, produktami i projektami

Andy Abramovici

Mark Bartlett

Charles-Olivier Biron

Jessica Antico Brasz

Charles Chang

Samantha Dobes

Michael Donges

Christopher Evans

David Fay

Toby Feng

James "Micky" Fisher

Stephan Frost

Jonny Galloway

Ion Hardie

Andrew Hunt

Michael Kelleher

David Kunkler

Patrick Moran

Kimberly Moreland

Andrew Muchmore

Matthew Priestley

Ke'Ala Reyes

Russell Shanks

Amy Swank

Alyson Szymanski

Robin Todd

Myra Widodo

Lisa Thibault Woods

Zapewnianie jakości

Centrala zapewniania jakości

Kierownik działu zapewniania jakości

Chris Hind

Greg B. Jones

Mark Moser

Główny inżynier ds. zapewniania jakości | Michael Corpora

Inżynier ds. zapewniania jakości

Quynn Carter

Robert Chancellor

Ryan Dromgoole

Solmaz Gharagozloo

Mirzada Sinanovic

Chris Watkins

Kierownik ds. SDET | Wade Fong

SDET | Andrew Self

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Q Ahdieh

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Sean Chickosky

Kierownik techniczny ds. automatyzacji | Yuriy Postrekhin

Technik ds. kontroli jakości

Ramiro Gonzalez Galvez

Vicky Le

Kierownik ds. zapewniania jakości BI | Jason Bowes

Inżynier ds. zapewniania jakości BI

Darin LaSota

Vicky Wang

Kierownik programu zapewniania jakości | Brian Chen

Dodatkowe zapewniania jakości

Sheel Parekh

KJ Experis (Irvine)

Główny tester | Justin Boehm

Inżynier ds. testów oprogramowania

Benjamin Green

Edward Kang

Theodore Lafayette McCoy

William Robertson

Kevin Mesnard

Rozwój testowanego oprogramowania | Charles Surmonte

Analityk testów

Adam Swirsley

Brian Danihel

Cameron Watson

Cheryl Tighe

Jesse Cheek

Laura E. Muñoz

Thomas Medina

Analityk BI | Robert Woodcock

Inżynier laboratoryjny | Lawrence Wei

Pisarz techniczny | Peter Anargirou

Dodatkowa kontrola jakości Experis (Irvine)

Steve Bond

Chris Dalao

Taylor Anne Jones

Anna Makei

Chandler Zinke

KJ Experis (Portland/Seattle)

Główny tester | Michael Riches

Inżynier ds. testów oprogramowania

Jeramie Chew

Huyen Ha

Sarah Morris

Raven Schofield

Michael Shields

Jonrhien Steup

Alexis Smith

Logan Wonsang

Cody Vasquez

Analityk danych | Stephanie Van Hecke

Analityk testów

Jessup Ammeen

Joseph Beavans

Jennifer Berndt

Zack Bowman

Katelyn Brasesco

Alexander Dauenhaur

Johnmark Faris

Hiram Farnworth

KJ Fiegenbaum

Alex Foley

Ryan Hakius

Avery Hamilton

Matthew Hirtenstein

Alicia Hueni

Zachary Irwin T.

Derek Kelly

Jacob Layton

Cody Lingelbach

Kelly Maenner

Cameron McLeod

Elijah Perrenoud

David Phat Luu

Collin Quitasol

Autumn Ramsay

Patrick Riggio

Hayden Rogers

Brandon Ross

Persephone [C] Roy

Marshall Sanborn

Anthony Sanchez

Vermeil Scott

Owen Smith

Troy Sutton

Michael Thanhouser

Loc Trinh

Kodie Turner

SDET | Charles Surmonte

Dodatkowe zapewnianie jakości Experis (Portland/Seattle)

Ahmad Chohan

Amanda Swalling

Bryan Wolcott

Casey Higgason

Clint Kreider

Daisy Amanita

Daniel Buehner

David Campbell

Erick Mariscal Diaz

Greg Hamill

Griffin Thenell

Jack Weinstein

Jacob Staudt

Kylie Wilkin

Noah Metcalf

Tanner Wilson

KJ Lionbridge

Dyrektor zespołu testowego ds. gier | Michał Błoński

Kierownik ds. testów gier | Tomasz Pachnik

Główny tester

Tycjan Cajani

Rachael  Emmart

Maciej Raurowicz

Inżynier ds. testów oprogramowania

Inga Audycka

Daniel Fąk

Vic Humphreys

Martyna Koźlicka

Ferenc Soos

Christian Swickard

Dan Tazelaar

Analityk testów

Rafał Bilski

Barbara Czartoryska

Jonah Daniels

Elise Davidson

Timmie Fisher

Cole Folwell

Jakub Foryś

Paweł Gąsiorowski

Franciszek Górski

Kamil Grecko

Magdalena Kaczorowska

Emil Kałuski

Michał Kapczyński

Nathan Kaylor-Overacre

Artur Klepuszewski

Tomasz Kornacki

Karolina Kruklińska

Jacek Kruś

Aleksander Kurzak

Sebastian Łachut

Łukasz Majchrowski

Shawn McKelley

Joshua McKenzie

Marcin Murawski

Emil Pieniążek

Jan Pietrzak

Marta Piotrowska-Legieć

Nicholas Richter

Paweł Sacewicz

Joseph San Nicholas

Alicja Seweryńska

James Sheneberger

Bianca Bianca Shrader

Marta Spieszko

Marta Stachyra

Piotr Szulc

Karolina Tylman

Konrad Wilk

Kierownik ds. SDET | Robert Janicki

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Kamil Krecichwost

SDET

Michał Bieńkowski

Mikołaj Strzymiński

Dodatkowe zapewnianie jakości Lionbridge

Emett Arnesen

Michał Bieńkowski

Wojciech Błaszczuk

Marta Czwarnóg

Mateusz Dela

Dominique Etcheverry

Maciej Gładki

Łukasz Gorgol

Eryk Goszcz

Jared Hargiss

Kacper Jabłoński

Piotr Jasiński

Maksymilian Kałucki

Wojciech „Zander” Kinowski

Nicole Lin

Adam Mazurkiewicz

Mateusz Nerkowski

Kamil Owczarczyk

Łukasz Pawłowski

Sean Perry

Mateusz Płatakis

Christian Prindle

Wojciech Przybysz

Piotr Snarski

Dong Sun

Jacek Tatar

Rilee Thacker

Wojciech Tomaszewski

Robert Webster

Patryk Wędroch

Marcin Wysocki

Aktorzy głosowi

Postacie niegrywalne

Aktorzy uporządkowani według ról i języka.

Adiana Theron

Laurence Dourlens

Beatrice Caggiula

Laura Monedero

Maria Ayuso

Dominika Łakomska

Carol Valença

Sabine Arnhold

Arbiterka Amano

Vivian Lu

Hélène Bizot

Jolanda Granato

Geni Rey

Gisela Ramirez

Julia Kołakowska-Bytner

Veridiana Benassi

Tanja Fornaro

Arbiter Crosier

Karen Strassman

Claudine Gremy

Francesca Tretto

Berta Cortés

Laura Torres

Katarzyna Kozak

Isabel de Sa

Silke Matthias

Arbiter Dempster

Keith Silverstein

Loïc Houdre

Gianni Quillico

Frank Gálvez

Raul Solo

Wojciech Machnicki

Luiz Carlos Persy

Sebastian Christoph Jacob

Arbiter Hallock

Sean Chiplock

Arnaud Le Ridan

Andrea La Greca

Claudio Domingo

Emmanuel Bernal

Mateusz Weber

Christiano Torreão

Klaus Peter Grap

Arbiter Hansen

Jacob Craner

Philippe Ariotti

Marcello Moreonesi

Xavi Fernández

Cesar Beltran

Krzysztof Szczerbiński

Henrique Reis

Sven Fechner

Arbiter Jeffrey

Dino Andrade

Jérémy Prevost

Davide Garbolino

Alberto Mieza

Raul Solo

Jarosław Domin

Sergio Rufino

Stefan Krause

Arbiterka Maras

Laura Post

Brigitte Virtudes

Silvana Fantini

Inma Ortiz

Gaby Guzman

Joanna Domańska

Sandra Mara

Silke Matthias

Arbiterka Ngati

Tangie Ambrose

Elsa Davoine

Annalisa Longo

Roser Aldabó

Mariana Ortiz

Milena Staszuk

Carol Valença

Aline Staskiowak

Arbiterka Owgan

Laurence Dourlens

Beatrice Caggiula

Marta Ullod

Lulu Arruti

Kinga Suchan

Ana Paula Faria

Tanja Fornaro

Arbiterka Sheng

Mesmi

Claudine Gremy

Claudia Coccia

Maribel Pomar

Mariana Ortiz

Brygida Turowska

Christiano Torreão

Silvia Mißbach

Arbiter Strong

Gavin Hammon

Emmanuel Gradi

Luca Ghignone

Francesc Góngora

Cesar Beltran

Tomasz Marzecki

Marcelo Salsicha

Johannes Berenz

Arbiter Wen

Aleks Le

Arnaud Le Ridan

Renzo Ferrini

Pep Ribas

Osvaldo Trejo

Mateusz Kwiecień

Fatima Noya

Sven Fechner

Alchemik Geoff

Jon Bailey

Marc Bretonniere

Paolo De Santis

Xavier Fernández

Erick Selim

Albert Osik

Fábio de Castro

Sven Fechner

Alchemik Jansz

Misty Lee

Laurence Dourlens

Beatrice Caggiula

Gloria González

Gisela Ramirez

Agnieszka Fajlhauer

Maria Cláudia

Daniela Hoffmann

Alchemist Kumal

Pranshu Mishra

Loïc Guingand

Alessandro Conte

Raul Rodríguez

Jose Luis Miranda

Maciej Więckowski

Cassia Bisceglia

Klaus Peter Grap

Alchemiczka Long

Salli Saffioti

Sophie Riffont

Maura Marenghi

Ana Pallejà

Queta Calderon

Klementyna Umer

Tata Guarnieri

Antje von der Ahe

Alchemik Olivera

BJE

Marc Bretonniere

Paolo De Santis

Paco Gázquez

Erick Selim

Michał Konarski

Fred Mascarenhas

Kevin Kraus

Alchemik Regis

Orion Acaba

Jean Alain Velardo

Davide Fazio

Claudio Domingo

Raymundo Armijo

Paweł Krucz

Junior Nannetti

Marco Wittorf

Alchemiczka Rubis

Rachel Kimsey

Brigitte Virtudes

Lorella De Luca

Roser AldabóAnabel Mendez

Brygida Turowska

Cecília Lemes

Claudia Urbschat

Alchemiczka Ruckman

Larissa Gallagher

Anaïs Delva

Daniela Fava

Berta Cortés

Mariana Ortiz

Brygida Turowska

Cecília Lemes

Ulrike Stürzbecher

Alchemik Santos

Sean Chiplock

Fabrice Lelyon

Mattia Bressan

Pep Papell

Carlo Vazquez

Mateusz Weber

Junior Nannetti

Julius Jellinek

Alchemik Teo

Khoi Dao

Loïc Guingand

Alessandro Conte

Sergio Mani

Jose Angel Torres

Bartosz Wesołowski

Christiano Torreão

Julius Jellinek

Alchemik Tuit

River Kanoff

Marc Bretonniere

Paolo De Santis

Rafa Calvo

Alan Fernando

Tomasz Borkowski

Tirabosch

Tim Moeseritz

Alchemiczka Zhi

Ruth Williamson

Anaïs Delva

Annalisa Longo

Maribel Pomar

Nycolle Gonzalez

Monika Szomko

Teka Pinkovai

Andrea Aust

Archelog Abbingdon

Gavin Hammon

Philippe Ariotti

Michele Radice

Xavi Fernández

Roberto Mendiola

Tomasz Marzecki

Christiano Torreão

Joachim Kaps

Antykwariuszka Pajitnova

Erin Yvette

Caroline Maillard

Tania De Domenico

Joël Mulachs

Brenda Montoya

Karolina Kalina

Gaby Milani

Aline Staskowiak

Rzemieślnik Cotheran

Xander Mobus

Xavier Couleau

Jacopo Calatroni

José Javier Serrano

Mike Ruiz

Norbert Kaczorowski

Cesar Emílio

Nick Forsberg

Rzemieślnik Erasmus

Ryan Colt Levy

Loïc Guingand

Mattia Bressan

Pep Papell

Jose Angel Torres

Tomasz Borkowski

Heitor Assali

Julius Jellinek

Rzemieślniczka Gomes

Allegra Clark

Hélène Bizot

Jolanda Granato

Eva Lluch

Gisela Ramirez

Joanna Pach-Żbikowska

Pri Franco

Antje von der Ahe

Rzemieślnik Kim

Kaiji Tang

Marc Bretonniere

Paolo De Santis

Luís Manuel Albarracin

Erick Selim

Michał Konarski

Douglas Guedes

Tim Moeseritz

Rzemieślniczka Long

Anne Yatco

Elsa Davoine

Giulia Bersani

Carla Mercader

Valentina Souza

Marta Dobecka

Ana Paula Faria

Sophie Lechtenbrink

Rzemieślniczka Petrowski

Cindy Robinson

Sophie Riffont

Maura Marenghi

Alicia Laorden

Gabriela Guzman

Edyta Torhan

Alessandra Merz

Sabine Arnhold

Rzemieślniczka Taethen

Tara Sands

Elsa Davoine

Annalisa Platania

Berta Cortés

Nycolle Gonzalez

Lidia Sadowa

Adriana Torres

Ulrike Stürzbecher

Rzemieślnik Wrightson

Michael Scott

Jean Alain Velardo

Stefano Sfondrini

Pep Ribas

Santos Alberto

Mateusz Narloch

Fred Mascarenhas

Julius Jellinek

Oberżystka Andris

Jo Wyatt

Brigitte Virtudes

Chiara Francese

Roser Aldabó

Gaby Guzman

Ewa Serwa

Isabel de Sa

Christin Marquitan

Oberżysta Bao

Khoi Dao

Jhos Lican

Luca Ghignone

Toni Astigarraga

Carlo Vazquez

Bartosz Wesołowski

Fred Mascarenhas

Klaus Peter Grap

Oberżysta Brewell

Todd Haberkorn

Fabrice Lelyon

Renzo Ferrini

Santi Lorenz

Osvaldo Trejo

Paweł Wiśniewski

Leonardo Camilo

Marco Wittorf

Oberżysta Cormack

Kaiji Tang

Serge Biavan

Andrea Failla

Ramon Canals

Raul Solo

Michał Konarski

Douglas Guedes

Thomas Rauscher

Oberżysta Flores

Jay Preston

Fabrice Lelyon

Marcello Moronesi

Hector García

Oscar Rangel

Piotr Warszawski

Charles Dalla

Klaus Peter Grap

Oberżystka Lother

Anne-Charlotte Piau

Ludovica De Caro

Judit Güell

Brenda Montoya

Anna Gajewska

Alessandra Araujo

Flavia Vinzens

Oberżystka Polly

Marie Melbye

Anne-Charlotte Piau

Ludovica De Caro

Geni Rey

Brenda Montoya

Klementyna Umer

Vera Bonilha

Lara Trautmann

Oberżysta Rost

Jérémy Prevost

Davide Garbolino

Xavier Fernández

Mike Ruiz

Albert Osik

Francisco Júnior

Sven Fechner

Cabalist Crawford

Kellen Goff

Caroline Pascal

Silvana Fantini

Berta Cortés

Gaby Ortiz

Lidia Sadowa

Adriana Torres

Ulrike Stürzbecher

Captain Lucian

Jon Bailey

Anaïs Delva

Annalisa Platania

Maribel Pomar

Nycolle Gonzalez

Joanna Domańska

Fatima Noya

Silke Matthias

Kapitan Thorpe

River Vitae

Philippe Catoire

Pietro Ubaldi

Ramon Canals

Hector Emmanuel

Adam Bauman

Tirabosch

Tim Moeseritz

Carpenter Fei

Fryda Wolff

Loïc Guingand

Mattia Bressan

Raul Rodríguez

Jose Angel Torres

Bartosz Wesołowski

Fred Mascarenhas

Julius Jellinek

Commander Atreus

Laura Post

Marc Bretonniere

Paolo De Santis

Jordi Boixaderes

Mike Ruiz

Norbert Kaczorowski

Cesar Emílio

Michael Iwannek

Dowódczyni Beluz

River Vitae

Delphine Braillon

Tania De Domenico

Roser Aldabó

Laura Torres

Anna Apostolakis

Cecília Lemes

Christin Marquitan

Dowódca Bergeron

Khoi Dao

Anaïs Delva

Tania De Domenico

Berta Cortés

Nycolle Gonzalez

Weronika Łukaszewska

Luiz Carlos Persy

Christin Marquitan

Dowódca Edwin

Xander Mobus

Serge Biavan

Andrea Failla

Angel del Río

Emmanuel Bernal

Karol Wróblewski

Adriana Torres

Sebastian Christoph Jacob

Dowódca Hakim

David Craig

Emmanuel Gradi

Andrea La Greca

Raul Rodríguez

Emmanuel Bernal

Jacek  Kopczyński

Leonardo Camilo

Ralf David

Dowódca Hartford

Jacob Craner

Fabrice Lelyon

Marcello Moronesi

Xavi Fernández

Jose Luis Miranda

Krzysztof Szczerbiński

Henrique Reis

Ralf David

Commander Hoang

Keith Silverstein

Hélène Bizot

Jolanda Granato

Eva Lluch

Gabriela Guzman

Julia Kołakowska-Bytner

Thais Durães

Aline Staskowiak

Dowódczyni Jang

Anaïs Delva

Claudia Coccia

Roser Aldabó

Gaby Ortiz

Joanna Domańska

Ana Paula Faria

Silvia Mißbach

Dowódczyni Joshi

Jacob Craner

Anne-Charlotte Piau

Ludovica De Caro

Marta Ullod

Karla Falcon

Joanna Pach-Żbikowska

Pri Franco

Antje von der Ahe

Dowódca Milborne

Emmanuel Gradi

Andrea Failla

Toni Astigarraga

Roberto Salguero

Kacper Sasin

Marcelo Salsicha

Klaus Peter Grap

Dowódca Purcell

Mesmi

Loïc Houdre

Gianni Quillico

Sergio Mesa

Emmanuel Bernal

Maciej Kosmala

Wendel Bezerra

Michael Iwannek

Dowódczyni Siegel

Allegra Clark

Delphine Braillon

Francesca Tretto

Ana Orra

Dafne Gallardo

Klementyna Umer

Cássia Bisceglia

Silke Matthias

Oberżysta Swampy

Dominic Catrambone

Serge Biavan

Andrea Failla

Angel del Río

Mau Perez

Albert Osik

Fábio de Castro

Michael Iwannek

Traper Bryce

Joe Zieja

Caroline Klaus

Annalisa Longo

Ana Orra

Gaby Guzman

Anna Apostolakis

Marcelo Salsicha

Christin Marquitan

Destroyer Garcia

Salli Saffioti

Fabrice Lelyon

Stefano Sfondrini

Hector García

Alan Fernando

Kacper Sasin

Wendel Bezerra

Julius Jellinek

Dr Theophrastus

Dominic Catrambone

Jérémy Prevost

Davide Garbolino

Pau López

Sergio Becerril

Maciej Kosmala

Luiz Carlos Persy

Karlo Hackenberger

Starszy Danya

Keith Silverstein

Philippe Ariotti

Massimiliano Lotti

Alfonso Vallés

Herman Lopez

Robert Kowalski

Charles Dalla

Joachim Kaps

Embalmer Bankole

Joe Zieja

Jean Jacques Nervest

Renzo Ferrini

Alfonso Vallés

Santos Alberto

Piotr Bąk

Cesar Emílio

Ralf David

Emil d'Aquitaine

Erik Todd Dellums

Xavier Couleau

Jacopo Calatroni

Carles Lladó

Jaime Alberto

Kamil Pruban

Camila Castelani

Nick Forsberg

Excubitor Luca

Xander Mobus

Diane Kristanec

Francesca Tretto

Ana Orra

Laura Torres

Agnieszka Grankowska

Christiano Torreão

Silvia Mißbach

Heretyk

Jeannie Tirado

Frédéric Souterelle

Alessandro Conte

Alfonso Vallés

Carlos Segundo

Szymon Kuśmider

Cecília Lemes

Johannes Berenz

Gildon

Rachel Kimsey

Delphine Braillon

Renata Bertolas

Ana Orra

Olga Hnidey

Brygida Turowska

Charles Dalla

Claudia Urbschat

Arcymistrz wędkarski Machera

Jay Preston

Philippe Ariotti

Massimiliano Lotti

Francesc Góngora

Jose Luis Miranda

Włodzimierz Press

Francisco Júnior

Klaus Peter Grap

Niedźwiedź Chrzęstak

Kellen Goff

Loïc Houdre

Gianni Quillico

Jordi Boixaderes

Mau Perez

Adam Bauman

Sandra Mara

Sven Fechner

Head Cleric Pennyfather

Megan Hensley

Philippe Ariotti

Luca Ghignone

Francesc Góngora

Cesar Beltran

Włodzimierz Press

Charles Dalla

Klaus Peter Grap

Wódz Onizuka

Jay Preston

Jean Jacques Nervest

Alessandro Conte

Francesc Góngora

Hector Emmanuel

Paweł Wiśniewski

Leonardo Camilo

Marco Wittorf

Herbalist Howe

David Lodge

Frédéric Cerdal

Giorgio Bonino

Josep Maria Mas

Sergio Gtrz Coto

Aleksander Wysocki

Carlinhos Silveira

Harald Effenberg

Zielarka Langlais

Erin Yvette

Elsa Davoine

Annalisa Platania

Ana Orra

Fernanda Robles

Monika Szostak

Cecília Lemes

Ulrike Stürzbecher

Herbalist Lau

Todd Haberkorn

Caroline Pascal

Giulia Bersani

Irene Miràs

Nycolle Gonzalez

Weronika Łukaszewska

Michele Giudice

Sophie Lechtenbrink

Łowca Julio

Suzie Yeung

Loïc Houdre

Gianni Quillico

Roger Isasi

Sergio Becerril

Karol Wróblewski

Luiz Carlos Persy

Karlo Hackenberger

Karczmarz Batty

Keith Silverstein

Arnaud Le Ridan

Michele Radice

Sergi Mani

Jose Angel Torres

Mateusz Narloch

Fred Mascarenhas

Klaus Peter Grap

Karczmarz Biton

Michael Scott

Serge Biavan

Andrea Failla

Xavier Fernández

Roberto Gutierrez

Wojciech Paszkowski

Silvio Giraldi

Thomas Rauscher

Karczmarka Fairfax

David Lodge

Laurence Dourlens

Beatrice Caggiula

Alicia Laorden

Gabriela Guzaman

Elżbieta Jędrzejewska

Karen Ramalho

Silvia Mißbach

Karczmarz Golding

Andromeda Dunker

Philippe Catoire

Pietro Ubaldi

Frank Gálvez

Oscar Rangel

Albert Osik

Fábio de Castro

Michael Iwannek

Karczmarka Grace

Jon Bailey

Caroline Pascal

Chiara Francese

Berta Cortés

Fernanda Robles

Agata Bieńkowska

Sandra Mara

Ulrike Stürzbecher

Karczmarz Hamid

Fabrice Lelyon

Stefano Sfondrini

Raul Rodríguez

Mau Perez

Paweł Krucz

Junior Nannetti

Sven Fechner

Karczmarka Jelani

Orion Acaba

Caroline Pascal

Renata Bertolas

Carla Mercader

Gisela Ramirez

Agata Bieńkowska

Ana Paula Faria

Silvia Mißbach

Karczmarka Kamau

Mesmi

Laurence Crouzet

Cinzia Massironi

Gloria González

Karla Falcon

Agnieszka Fajlhauer

Luciana Milani

Daniela Hoffmann

Karczmarka Kaya

Amber Lee Connors

Hélène Bizot

Jolanda Granato

Mar Nicolás

Karla Falcon

Marta Markowicz

Samira Fernandez

Tanja Fornaro

Karczmarz Kent

Amber Lee Connors

Jean Jacques Nervest

Renzo Ferrini

Santi Lorenz

Herman Lopez

Piotr Bąk

Charles Dalla

Ralf David

Karczmarz Nguyen

Erik Todd Dellums

Emmanuel Gradi

Renzo Ferrini

Hector García

Oscar Rangel

Mateusz Kwiecień

Ana Paula Faria

Sven Fechner

Karczmarz Okorie

Anne Yatco

Loïc Guingand

Stefano Sfondrini

Pep Papell

Erick Selim

Mateusz Narloch

Marcelo Salsicha

Julius Jellinek

Karczmarz Suen

Aleks Le

Marc Bretonniere

Paolo De Santis

Alberto Mieza

Roberto Gutierrez

Jarosław Domin

Fred Mascarenhas

Stefan Krause

Karczmarka Tamar

Michael Scott

Brigitte Virtudes

Tania De Domenico

Maribel Pomar

Valentina Souza

Milena Staszuk

Sergio Rufino

Aline Staskiowak

Karczmarz Tomaso

Dino Andrade

Jean Jacques Nervest

Luca Ghignone

Pep Ribas

Mau Perez

Albert Osik

Sandra Mara

Sven Fechner

Karczmarka Yatim

Tangie Ambrose

Delphine Braillon

Lorella De Luca

Irene Miràs

Laura Torres

Agnieszka Grankowska

Francisco Júnior

Silvia Mißbach

Karczmarka Lam

Kellen Goff

Diane Kristanec

Chiara Francese

Irene Miràs

Andrea Orozco

Marta Dobecka

Camila Castelani

Sophie Lechtenbrink

Szamanka Ixia

Jeannie Tirado

Sophie Riffont

Maura Marenghi

Ana Pallejà

Queta Calderon

Agnieszka Grankowska

Camila Castelani

Tanja Fornaro

Niedźwiedzica Buła

Allegra Clark

Sophie Riffont

Maura Marenghi

Mar Nicolás

Queta Calderon

Joanna Pach-Żbikowska

Pri Franco

Antje von der Ahe

Justiciar Farrell

Erin Yvette

Sophie Riffont

Maura Marenghi

Mar Nicolás

Fernanda Robles

Karolina Kalina

Gaby Milani

Lara Trautmann

Justiciar Sobol

Anne Yatco

Caroline Klaus

Lorella De Luca

Maribel Pomar

Andrea Orozco

Marta Dobecka

Ana Paula Faria

Sophie Lechtenbrink

Gunner Sanders

Orion Acaba

Diane Kristanec

Claudia Coccia

Berta Cortés

Cassandra Valtier

Joanna Domańska

Junior Nannetti

Aline Staskiowak

Legat Fulvius

Kane Jungbluth-Murry

Loïc Guingand

Stefano Sfondrini

Pep Ribas

Bruno Coronel

Paweł Krucz

Leonardo Camilo

Sven Fechner

Sędzia Allen

Xander Mobus

Jean Jacques Nervest

Massimiliano Lotti

Santi Lorenz

Herman Lopez

Piotr Warszawski

Cesar Emílio

Ralf David

Sędzia Bixford

Salli Saffioti

Bruno Meyere

Matteo Zanotti

José Javier Serrano

Oscar Rangel

Kamil Pruban

Cassia Bisceglia

Julius Jellinek

Sędzia Bond

Keith Silverstein

Laurence Crouzet

Cinzia Massironi

Gloria González

Rebeca Patiño

Edyta Torhan

Luiz Carlos Persy

Sabine Arnhold

Sędzia Clark

Larissa Gallagher

Philippe Catoire

Pietro Ubaldi

Angel del Río

Ricardo Tejedo

Wojciech Machnicki

Leonardo Camilo

Sebastian Christoph Jacob

Sędzia Gurkin

David Craig

Emmanuel Gradi

Renzo Ferrini

Claudio Domingo

Elliot Leguizamo

Jacek  Kopczyński

Patt Souza

Ralf David

Sędzia Korrapati

Judy Alice Lee

Hélène Bizot

Jolanda Granato

Eva Lluch

Romelia Mendoza

Beata Jankowska-Tzimaz

Isabel de Sa

Melanie Hinze

Sędzia Redridge

Karen Strassman

Claudine Gremy

Renata Bertolas

Ana Orra

Anabel Mendez

Katarzyna Kozak

Fatima Noya

Silke Matthias

Sędzia Wallace

Tara Platt

Brigitte Virtudes

Annalisa Platania

Berta Cortés

Dafne Gallardo

Diana Zieleń

Teka Pinkovai

Andrea Aust

Krocząca po bagnach Afolabi

Jean Elizabeth

Claudine Gremy

Lorella De Luca

Ana Orra

Gisela Casillas

Elżbieta Kijowska

Charles Dalla

Claudia Urbschat

Master Fisher Abebe

Erik Todd Dellums

Jean Jacques Nervest

Andrea La Greca

Toni Astigarraga

Erick Selim

Piotr Bąk

Cecília Lemes

Ralf David

Master Fisher Agarwal

Ulka Mohanty

Delphine Braillon

Renata Bertolas

Inma Ortiz

Laura Torres

Lidia Sadowa

Dlaigeles

Andrea Aust

Mistrz wędkarski Bernard

Dave B. Mitchell

Philippe Catoire

Pietro Ubaldi

Paco Gázquez

Oscar Rangel

Tomasz Borkowski

Leonardo Camilo

Stefan Krause

Mistrz wędkarski Chang

Todd Haberkorn

Frédéric Souterelle

Stefano Sfondrini

Pep Ribas

Oscar Rangel

Paweł Wiśniewski

Luciana Milani

Johannes Berenz

Mistrzyni wędkarska Clemenson

Misty Lee

Sophie Riffont

Maura Marenghi

Gloria González

Romelia Mendoza

Elżbieta Jędrzejewska

Fábio de Castro

Tanja Fornaro

Master Fisher Davies

Jon Bailey

Jean Jacques Nervest

Renzo Ferrini

Toni Astigarraga

Osvaldo Trejo

Albert Osik

Teka Pinkovai

Johannes Berenz

Master Fisher Klaus

Jean Elizabeth

Claudine Gremy

Lorella De Luca

Teresa Manresa

Dafne Gallardo

Elżbieta Kijowska

Sandra Mara

Claudia Urbschat

Master Fisher O'Connor

Caroline Pascal

Annalisa Longo

Roser Aldabó

Gisela Ramirez

Agata Bieńkowska

Ana Paula Faria

Sophie Lechtenbrink

Master Fisher Park

Anne Yatco

Elsa Davoine

Annalisa Platania

Carla Mercader

Andrea Orozco

Marta Dobecka

Isabel de Sa

Ulrike Stürzbecher

Master Fisher Perchal

Karen Strassman

Brigitte Virtudes

Lorella De Luca

Ana Orra

Gaby Guzman

Katarzyna Kozak

Karen Ramalho

Silke Matthias

Mistrzyni wędkarska Ruby

Andromeda Dunker

Anne-Charlotte Piau

Ludovica De Caro

Ana Pallejà

Valentina Souza

Elżbieta Jędrzejewska

Henrique Reis

Silvia Mißbach

Master Fisher Shields

Jacob Craner

Philippe Catoire

Pietro Ubaldi

Frank Gálvez

Jesus Cortez

Krzysztof Szczerbiński

Sergio Rufino

Sven Fechner

Master Fisher Warwick

Dino Andrade

Serge Biavan

Andrea Failla

Alberto Mieza

Jorgr Roig Jr

Jarosław Domin

Carol Valença

Stefan Krause

Barkeep Horelica

Jon Bailey

Sophie Riffont

Maura Marenghi

Mar Nicolás

Alicia Barragan

Kinga Suchan

Fábio de Castro

Sabine Arnhold

Nadzorca Bayles

David Lodge

Frédéric Souterelle

Alessandro Conte

Xavi Fernández

Raymundo Armijo

Albert Osik

Silvio Giraldi

Johannes Berenz

Nadzorca Dauti

Aleks Le

Serge Biavan

Andrea Failla

Paco Gázquez

Roberto Gutierrez

Wojciech Paszkowski

Marcelo Salsicha

Michael Iwannek

Nadzorca Kemal

Andromeda Dunker

Arnaud Le Ridan

Alessandro Conte

Pep Papell

Elliot Leguizamo

Mateusz Kwiecień

Karen Ramalho

Sven Fechner

Nadzorczyni Maecia

Jo Wyatt

Caroline Maillard

Tania De Domenico

Maribel Pomar

Alicia Barragan

Elżbieta Jędrzejewska

Isabel de Sa

Silvia Mißbach

Nadzorczyni Muller

Misty Lee

Delphine Braillon

Giulia Bersani

Carla Mercader

Gisela Ramirez

Ewa Serwa

Maria Cláudia

Silvia Mißbach

Dodatkowe głosy

Admirał Czarnoprochy | Elias Toufexis

Pradawni strażnicy | Austin DeVries

Anubijscy pradawni strażnicy | Kevin Mesnard

Anubijscy pradawni bossowie strażnicy | Aaron De Orive

Pradawna Naga | Rebecca Rost

Bombardier | Austin DeVries

Skażony akolita | Nikhil Raktale

Wybuch portalu zepsutego wyłomu | Suhaib Sarmad

Skażony kultysta

Quynn Carter

Ethan Nakashima

Skażeni legioniści | Kevin Mesnard

Skażony kapłan | Michael Willette

Skażony chorąży | Tony Martinez 

Skażony Sagitari | Johannes Rasinkangas

Skażony wieśniak | Jean-Edouard Miclot

Utopiony grenadier | Kelley Hecker

Widmowy berserker z wydm | Kyle Bailey

Widmowa łowczyni z wydm | Kelly Knutson

Generał Krassus

Rick Zieff

Jérôme Keen

Pirovano Pino

Jörg Hengstler

Juan José Duarte

Domenech Farell

Grabarz | Jess Reed

Narrator wprowadzenia | Jon Bailey

Neishatun | David Lodge

Nereida | Misty Lee

Gracz

Austin DeVries

Kelly Miclot

Jean-Edouard Miclot

Zapowiedź PvP

Michael Willette

Pupino Giovanni

Rzygacz | Austin DeVries

Królowa Syren | Samantha Vic

Nieumarły berserker | Michael Willette

Nieumarły łowca | Scout Monroe

Nieumarły oszczepnik | Scout Monroe

Nieumarły nawigator | Kelley Hecker

Nieumarły oficer | Scot Lane

Wareski łucznik | Kelley Hecker

Wareski dowódca | Erick Gonzalez

Wareski rycerz

Michael Finley

Rebecca Rost

Paul Shervey

Okrzyki wojenne

Cami DeVries

Sachin Patel

Uschnięty

Anish Kannan

Guillermo „Willie” Valdez

Zhou Taiying | Suzie Yeung

Dyrektorzy VO

Angielski

Krizia Bajos

Cindy Robinson

Maddie Stratton

Francuski

Camille Meens

Włoski

Platania Annalisa

Pupino Giovanni

Accomo Stefano

Niemiecki

David Riedel-Brederlow

Klaus Trapp

Hiszpański (Meksyk)

Hector Gómez Gil

Alan Velazquez

Hiszpański (Hiszpania)

Hermógenes Alonso

Brazylijski portugalski

Spencer Toth

Thiago Zambrano

Polski

Darocha Konrad

Cieński Piotr

Borkowski Tomasz

Dodatkowi dyrektorzy VO

Angielski

Jamie Mortellaro

Johannes Rasinkangas

Francuski

Axel Renault

Włoski

Schiroli Elisa

Bondesan Loris

Niemiecki

Christof Putz

Florian Wöhrl

Hiszpański (Meksyk)

Jaime Alberto Carrillo

Hiszpański (Hiszpania)

Nacho de Porrata

Brazylijski portugalski

Júnior Nannetti

Polski

Jastrzębski Maciej

Lokalizacja

Kierownictwo

Dyrektor lokalizacji | Andrew Vestal

Kierownik programu lokalizacji | Hayley Kim

Lokalizacja Lionbridge

Działania VP | Matt Whiting

Globalny kierownik programu | Rie Hisao

Kierownik produkcji | Katarzyna Druszcz

Kierownik programu

Daniela Rigon De Andrade

Guillaume Capitan

Menadżer projektu

Brice Legrand

Juliana Magno

Théo Boulanger Marguier

María Fernández Velasco

Alexandra Vulikh

Kierownik projektu dźwiękowego | Pedro Nunes

Globalny kierownik językowy | Morgane Munns

Kierownik ds. koordynacji języków

Thérèse Bouvattier-Dignan

Moritz Kneuer

Koordynator językowy

Cesar S. Paulicchi

Katarzyna Zaborek

Victor Gama

Luiza Bobrowska

Stefano Buffoli

Justine Lefebvre

Tristan Lhomme

Monika Tokarz

Pedro Abreu Meyer Pires

Anne Westphal

Jan Niedziałkowski

Kierownik produkcji dźwięku

Maciej Jastrzębski

Emilie Mauss

Asystent produkcji audio | Jordan Caudron

Globalny kierownik realizacji dźwięku | Richard Saadat

Kierownik realizacji dźwięku

Nicolas Franceschinel

Tomasz Maciątek

Dawid Pietruszka

David Feria Rodríguez

Pedro Sangali

Max Schäfer

David Sielaff

Federico di Stefano

Dyrektor artystyczny

Hermógenes Alonso

Hector Gómez Gil

Maciej Jastrzębski

Nacho de Porrata

Spencer Toth

Alan Velázquez

Thiago Zambrano

Kierownik ds. dźwięku | Kaue Lemos

Asystent ds. dźwięku | Kevin Jacques

Inżynier dźwięku

Xavier Mir Alié

Gustavo Bandeira

Hannia Corey

Mario De Gea Pérez

Samantha Guevara

Daniel Gutiérrez

Gabriel Kavanji

Główny inżynier postprodukcji

Mauricio López

Jessica Souza

Inżynier postprodukcji

Hannia Corey

Samantha Guevara

Daniel Gutiérrez

Bruno Magri

Christopher Scullion

Gabriel Taneko

Asystent produkcji dźwiękowej

Irene Martínez Anta

Larissa Rodrigues

Elisa Schiroli

David Sielaff

Fernanda Trevisan

Isabell Voss

Tłumaczenie: język francuski

Nicolas Danière

Loup Dindeleux

Cassandra Fagard

Jennifer George

Chloé Levêque

Maxime Orain

Jonathan Oriol

Korekta: język francuski

Marine Depret

Skryba

Tłumaczenie: język włoski

Cinzia Barrella

Diletta Camassa

Mirta Cimmino

Sauro Fabi

Veronica Faroldi

Vincenzo Mocerino

Korektor: język włoski | Gabriella De Castro

Tłumacz: język niemiecki

Lorenz Hommers

Karena Schlamann

Julia Tarach

Vincent Wiener

German Reviewer

Jan Dittrich

Dominik Langer

Tłumaczenie: język hiszpański

Alba Valle García

Laura Morán Iglesias

Leyre González Pérez

Ana Ramírez Requena

Francisco Rodríguez

Pedro Hurtado Ruiz

Pedro Bayarri Saura

Jesús Melcón Vega

Korekta: język hiszpański

José Gallego

Xurxo Ferreirós Gómez

Francina Janer

Carlos Montoya

Tłumaczenie: wersja meksykańska

Ana Bethsaida Avila

Manuel Gordillo

Cecilia Gabriela Induraín

Alexis J. Jelin

Nadia Parodi

Jimena Ysaia

Camila Gomez Zamo

Korekta: wersja meksykańska | Laura Eugenia Diaz

Tłumaczenie: wersja brazylijska

Camila Ascêncio

Victor Hugo Silva

Korekta: wersja brazylijska | Guilherme Godoy Guerreiro

Tłumaczenie: język polski

Michał Dziewoński

Marcin Kosakowski

Korekta: język polski

Monika Stogowska

BT HEX

Zapewnianie jakości lokalizacji Lionbridge

Dyrektor ds. testów | | Damian Domach

Starszy kierownik ds. testów | Grzegorz Błoński

Starszy główny tester | Piotr Polikarski

Główny tester

Jaime Romero Garcia De las Bayonas

Erwin Schaars

Laura Strohmann

Tester: wersja francuska

Mehdi Cocagne

Sofiane Draa

Julien Lorente

Tester: wersja włoska | Christian Barratta

Tester: wersja niemiecka

Jennifer Kossmann

George McGill

Ekaterini Ntouska

Tester: wersja hiszpańska

Andrés Miguel Bustos

Héctor Aguilar Martín Fontenla

Iñigo Tablado Velasco

Alejandro Pérez García Nutte Torres

Tester: wersja meksykańska

Daniel Castro

Beatriz Orantes Perez

Rubén Arturo Pérez Juárez

Tester: wersja brazylijska

Rafael Dantas

Murilo Silverio Angelotti

Tester: wersja polska

Joanna Muchlińska

Katarzyna Zaborek

Przegląd treści

Kierownik ds. treści i zasad

Austin Branion

Rachel Decker

Amazon Lumberyard

Aplikacja Amazon Games

Dyrektor główny | Amar Mehta

Zarządzanie inżynierią

Sandeep Bisla

Jonathan Boldiga

Joe Bryant

Terry Michaels

Pratik Patel

Zarządzanie projektem | Tony Balandiuk

Projekt UX

Yuyi Hsu

Joshua Rainbolt

Główni inżynierowie

Karl Berg

Nicholas Lawson

Inżynieria

Michelle Abraham

Guthrie Adams

Galib Arrieta

Mike Balfour

Adi Bar-Lev

Mike Chang

Chris Galvan

Mike Gigliotti

Jiawei Gu

Michael Gwynn

Brian Herrera

Allen Jackson

Olex Lozitskiy

Derric McGarrah

Scott Nelson

Esteban Papp

Alex Peterson

Steve Pham

Eric Phister

Rajiv Puvvada

Scott Romero

Chris Santora

Luis Sempe

Vicky Tao

Gene Walters

Tommy Walton

Dawn Weiss

Nick van Sickle

Zapewnianie jakości

Rob Cook

Andrew Jackson

Scott Murray

Kiel Safstrom

Manifold

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Adam Villalobos

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Jordan Albert

Lif Alton

Eric Edelman

Tom Laflin

Brian Schuster

Jiayu Song

Martin Zolnieryk

Dodatkowe usługi Lumberyard / Amazon Games

Cheyne Anderson

Diana Antczak

Shih-Tsui Kuo Ariel

Brian Axelson

Jason Bay

Vatsal Bhardwaj

Jeremy Bilas

Jeremy Bird

Kelvin Bonilla

Robbie Booth

Justin Boswell

Ryan Carper

I-Ting Chou

Jason Cluck

Chris Cooper

Dave Cowan

Mike Creehan

Arnav Dahal

Daniel Daskalov

Mary Beth Deloura

Felix Duchesneau

Alex Fan

Jeff Halmich

Aaron Hamer

Andrew Hoosier

Brian Huffman

Jordan Hulet

Michael Hunley

Oneek Iftikhar

Eric Kearns

Lon Lundgren

Ryan Mangin

Tanner Martin

Andrew McWilliams

Eric Merritt

Cam Nguyen

Juan Ferreyra Pablo

Rob Pavey

Tony Pressacco

Chase Ruppert

Jatin Sharma

Matt Song

James Sosan

Jon Sourbeer

Alex Stajos

Ryan Stanley

DJ Stiner

Fiza Talat

Joseph Thomas

Robin Todd

Anthony Tregre

Steven Waller

Mark Walters

Lin Wang

Meir Wasserman

Dan Youhon

Yuriy Zaremba

Xiao Zeng

Guido Zgraggen

Rueben Zhang

Partnerzy i dostawcy w zakresie rozwoju

1518 Studios

Administracja

Elvina Antonova

Andrey Baranovsky

Olga Doronina

Olga Koshkina

Pavel Malakhov

Alexey Malykhin

Maxim Miheyenko

Alexey Nazarov

Katsuri Rangan

Mike Uvarov

Grafik postaci

Nikita Astafyev

Sergei Baranov

Polina Belyaeva

Sergey Bezgin

Valeriya Garuda

Max Koval

Alexey Nazarov

Dmitry Nazimov

Valery Panasenko

Valery Shadiev

Alexander Stepanchikov

Victoria Zemtseva

Grafik broni

Denis Akhmatov

Igor Ermakov

Mark Makovey

Mikhail Popov

Pavel Timofeev

Blind Squirrel Games

Dyrektor kreatywny | Haydn Dalton

Dyrektor kreatywny | Eric Simonich

Główny projektant

Kurt Caron

Benjamin „BJ” Cholewiński

Projektant | Drew Dunaj

Główny projektant narracji | David Dunne

Główny projektant

Todd Gorang

Benson Russell

Główny grafik interfejsu | Helen Cheng

Dyrektor inżynieryjny | Mark Phoenix

Dyrektor ds. narzędzi i technologii | Scott Nelson

Główny inżynier | Alex Dubnik

Inżynier

Juan Bernal

Kyle Burdenshaw

Richard But

Frank Chen

Eric Kim

Stephen Pettinati

Dyrektor ds. grafiki | James Garcia

Zastępca dyrektora ds. grafiki | Jax Jocson

Główny grafik koncepcyjny | Jonathan Aguillon

Grafik ds. postaci | Salvador Gomes

Główny grafik postaci | Da Hsia

Grafik postaci

Kevin Lee

Ryan Zarzecki

Główny animator | Jim Panzer

Animator

John Durbin

Alex Sentell

Główny animator | Edgardo Padilla

Główny graifk efektów wizualnych | Austin Heald

Grafik techniczny

Armando Soto IV

Madison Swain

Grafik interfejsu

Andrea Lam

Daran Chapman

Główny grafik interfejsu | Mark Paulik

Dyrektor ds. dźwięku | Marc Schaefgen

Główny grafik efektów SFX | Alexander Wilmer

Grafik SFX

Yu „Rai”" Gu

Max Serwirtz

Dyrektor ds. produkcji | Steve Sargent

Producent wykonawczy | Matthew Phillips

Główny producent

John Garcia

Dave Hilden

Asystent producenta | Zhuyi „Victor” Liu

Kierownik ds. zapewniania jakości | Isias Llamas

Główny tester ds. zapewniania jakości | Kevin Barrientos

Tester ds. zapewniania jakości

Jeff Koyama

Donovan McCartney

Kris Rojo

Dyrektor generalny | Brad Hendricks

Dyrektor ds. rozwoju | Matthew Fawcett

Dyrektor finansowy i dyrektor operacyjny | Steve Sardegna

Dyrektor ds. globalnego rozwoju biznesu i strategii | Christopher Shanley

Dyrektor Biura zarządzania projektami | Drew Bradford

Kierownik zasobów ludzkich | Beth Hendricks

Kierownik planowania i analiz finansowych | Katarina Hodges

Zastępca radcy prawnego | Violet Krueger

Kontroler | Kim Le

Główna księgowa | Leticia Rossin

Rekruter | Maria Gigliotti

Główny rekruter | Jim Rivers

Specjalista ds. zasobów ludzkich | Kim Herring

Asystent ds. zasobów ludzkich | Vanessa Sanchez

Dyrektor ds. informatyki i infrastruktury | Eric Ruff

Prowadzenie wsparcia IT | Jason Beck

Technik działu wsparcia | Spencer Lightner

Dodatkowe wsparcie

Producent | Corey Lightner

Asystent producenta | Jimmy Rivas

Inżynier

Greg Duarte

Masana Pawlan

Główny grafik koncepcyjny

Jeff Merghart

Kenneth Callicutt

Główny grafik postaci | Scott Army

Główny animator

Bryan Gillingham

Nathan Glemboski

Główny grafik efektów VFX

Caryn Cook

Eric Hardin

Główny grafik techniczny | Andrew Marquez

Grafik SFX

Adam Block

Jameson Sutton

Dyrektor ds. globalnego rozwoju biznesu i strategii | Andreea Enache

Kierownik ds. planowania i analiz finansowych | Omito Hashimoto

Główna księgowa | Tammy Nguyen

BOSi Art Studios

Administracja

Vincy Chan

David Cohen

Cecelia Du

Phoebe Qiu

Joe Santos

Asiu Shi

Richard E. Walsh

Hui Wang

Sunny Yang

Hebe Ye

Leo Zeng

Louis Zhang

Levi Zhang

Grafik koncepcyjny

Xiaoyu Cai

Lijiao Cong

Wei Fu

Keqing Gao

Yunqing Ji

Jialuan Li

Yuhua Liu

Jie Lu

Qian Shi

Hanyitai Wei

Chunhui Ye

Qiuping Yu

Jiaze Zhang

Jinlu Zhang

Weilu Zhao

Kai Zhong

Junru Zhuo

Grafik koncepcyjny/Grafik ikon

Yuqin Gao

Mengfan Li

Haohan Ning

Haoyan Wang

Zhendong Wu

Bin Xu

Icon Artist

Mengyao Hu

Bushi Wu

Yafan Xu

Shanshan Zhang

Grafik roślinności

Fuxing Chen

Yingjie Chen

Zhenwen Chen

Weiwei Chen

Guilin Du

Hong Fang

Chao He

Xiaoting Jin

Xu Jing

Tian Lan

Xing Ming

Hongjia Pan

Xiang Shi

Chao Sun

Xiping Xu

Meijuan Zhao

Qi Zhou

Yongwei Zhou

Yichen Zhu

Grafik roślinności/rekwizytów

Yun Hong

Yanjun Li

Prop Artist

Wenjuan Cao

Feng Cheng

Zhongxin Cheng

Zongqiu Chu

Xuebo Dai

Jinwei Dong

Siliang Fei

Xuemin Feng

Li Gao

Sihuang Hu

Yingqing Hu

Youjing Hu

Jiayuan Huang

Shengkang Jia

Xiaoting Jin

Chengwei Kou

Jiayuan Li

Yuan Li

Fa Liang

Sunjie Lin

Bin Liu

Houru Liu

Tianyao Liu

Xibing Liu

Zhipeng Liu

Rui Lu

Yi Lu

Zhenhua Lu

Zihan Lu

Likuan Luo

Lei Shen

Liang Si

Hui Sun

Chao Tang

Zhigang Tang

Lixin Wang

Mengxian Wang

Xiuhai Wang

Yanxiang Wang

Ziyin Wang

Bin Xiao

Xiao Xiao

Shuai Xie

Qifeng Xu

Xiaoyu Yan

Yuxin Yang

Yuanyuan Ye

Liangling Yin

Hiafeng Yu

Huangrong Zhang

Jianye Zhang

Wenyue Zhang

Xiaobo Zhang

Yahui Zhang

Yutong Zhang

Zekun Zhang

Zhao Zhang

Ziyang Zhang

Grafik postaci

Longhai Cong

Yongpeng Cui

Xuebo Dai

Siliang Fei

Jiarong Fu

Rongjing Guo

Yulong Han

Bowen Li

Ping Li

Jiayu Liang

Bo Liao

Huang Lin

Sunjie Lin

Shihao Liu

Yongsheng Liu

Bo Sun

Shuo Wang

Zifan Xu

Jianpeng Yang

Siyuan Yin

Xiao Zhang

Zhanwei Zhang

Jian Zhou

Zapewnianie jakości

Hongfeng Guan

Xuan Lin

Pu Wang

CGBot

Administracja

Seth Forsberg

Martin Gamez

Luis Ortiz

Patricia Santos

Grafik broni

Ricardo Alva

Juan Gomez

Daniel Hernandez

Emilio Lozano

Milena Martinez

Luis Marulanda

Sofia Medellin

Christian Mendez

Ricardo Perez

Emiliano Vargas

House of Moves

Prezes | Brian Rausch

Kierownik ds. rozwoju | Jimmy Corvan

Starszy producent | Teri Bolke

Kierownik studia | Colleen Crosby

Asystentka producenta | Kelly Huffine

Kierownik planu | Troy Reynolds

Operator zdjęć

Caedyn Curto

Annie Wildmoser

Zastępca kierownika planu

Albert Hastings

Justin Houston

Specjalista ds. Covid-19 | Emory Robinson

Osobista asystentka | Xiomara Ortiz

Isabella | Andi Norris

Zagubiona syrena | Michelle Lee

Kierownik ds. animatcji | Eric LaShelle

Kierownik ds. edycji ruchu | Aaron Lambert

Animator

Kyle Bennett

Richard Escontrias

Justin Francis

Michael Horning

Sanket Ramaul

Naveen Syed

Eric Wu

Lakshya Digital

Administracja

Arjun Agnihotri

Anando Banerjee

Manish Bhandari

Aditya Chhatwal

Aaron Hall

Emerson Lavadia

Brian Maricle

Rob Olson

Amandeep Parmar Singh

Lokendra Shekhawat Singh

Manvendra Shukul

Ankit Singhal

Vikramsingh Suryawanshi

Mukund Vasishta

Testy końcowe | Chas Elterman

Grafik ds. modelowania

Purushotam

Neeraj Bahuguna

Kshitij Jangir

Siddharth Rakshit

Arvind Sarswat Kumar

Ankit Singh

Sandeep Singh

Rahul Srivastava

Om Thapa Kumar

Malay Tripathi

Grafik ds. modelowania i teksturowania | Deepak Singh Rawat

Grafik ds. tekstur

Tarun Bhardwaj

Jas Dhiman

Abhas Garnaik Kumar

Vikash Gurung

Jatin Kumar

Amrendra Kushwaha Kumar

Grafik ds. włosów i sierści | Anshul Kushwaha

Projektant cudownych tkanin

Gaurav Khatri

Nishan Yadav

Kontroler jakości

Anupam Chauhan

Ambuj Sharma

Rahul Vashisht

Lost Boys Interactive

Producent wykonawczy | Joel Vasquez

Producent

Christina Rowell

Derek Williams

Dyrektor artystyczny | Brian Theodore

Dyrektor ds. grafiki | Greg Lambrakis

Zastępca dyrektora ds. zaoewniania jakości | Greg Buchold

Zastępca dyrektora ds. technicznych | Colin Dwan

Zastępca dyrektora ds. grafiki | Michael Dunnam

Zastępca dyrektora ds. projektu | Joshua O'Brien

Kierownik projektu świata | Tim Dwyer

Projekt świata

Harrison Baumann

Michael Drummond

James Van Horn

Jaddua Ross

Grafik ds. oświetlenia | Kat Read

Grafik otoczenia

Apryl Arrogante

Jordan Arruda

Jonathan Baker

Iva Bollig

Jonathan Caro

Oliver Carr

Jordan Collins

Philippe Gue

Steve Holt

Ilana Katz

Lamar McHaney

Vincent Dazio

Shawn O'Donnell

James Schauf

Kreator świata

Steph Chu

Ricardo Cienfuegos

Blayde Gilley

Sescha Grenda

Liz Heyer

Zach Kiesel

Clement Kirton

Matthew Lee

Alex Sanches

Kierownik projektu postaci | Joshua Thorpe

Projekt techniczny postaci | Kyle Rasmussen

Projekt postaci

Mark McCarthy

Andrew Sheetz

Projekt systemów | Chris Pietrocarli

Kierownik projektu zadań | Robert Ruud

Projekt zadań

Joshua Gutenberg

Mike Padoongpatt

Główny grafik koncepcyjny

David Arredondo

Nathan Bachelder

Mitchell Cotie

Sanda Gavriliuc

Valentin Paz Tello

Daniel White

Główny grafik postaci

Spicer McLeroy

Arthur Rodriguez

Grafika postaci

Giancarlo Arriola

Joao Baptista

Leo Charikar

Justin Dewey

Fatmir Gjevulkaj

Daniel Zinck

Główny animator | John Ford

Animator

Josephine Arey

Derek Bonikowski

Bret Church

Kelly Scott

John Vielee

Grafik techniczny

Gretchen Asmar

Sharon Hoosein

Grafik VFX

Nader Gorji Bararadaran

Zachery Henry

Chad Josewski

Projektant dźwięku

Steve Dobias

Chris Groegler

Główny inżynier | Ben Geisler

Inżynier

Adam Heier

Matt Johnson

Mig Nieves

Rachel Strohkorb

Główny analityk zapewniania jakości

Rachel Dorrett

Isyle Labrador

Matt Pudlewski

Brent Reel

Analityk zapewniania jakości

Alexander Kudulis

Joshua Norton

Kent Raffray

Zander Rose

Connor Wolf

Dyrektor generalny | Shaun Nivens

Dyrektor operacyjny | Tim Gerritsen

Dyrektor ds. produktu | Chase Jones

Dyrektor ds. wizualnych | Mark Stefanowicz

Główny dyrektor techniczny | Rod Runnheim

Dyrektor studia produkcyjnego | Vicki Resendez

Dyrektor studia graficznego | Marcus Cenci

Dyrektor studia projektowego | Thomas Foss

Dyrektora studia zapewniania jakości | Lee Bonner

Dyrektor finansowy | Matthew Madigan

Dyrektor operacji deweloperskich | Ben Uphoff

Dyrektor IT | Tim Braun

Dyrektor IT | Alan Silver

Dyrektor ds. zasobów ludzkich | Jessica Grube

Zastępca dyrektora ds. rekrutacji

Matthew Weidenfeller

Jensyn Larson

ManaWorks

Projektant

Isaiah „Izzy” Cartwright

Lisa Davis

Sarah Sperry

Grafik | Tirzah Bauer

Namson Digital

Administracja | Xia Taptarakunekane

Grafik ds. włosów i zarostu

Sakdinan Bunditlerdrak

Thawanrat Kasapragorn

Itsawanat Noonkaew

Tadet Pongsiri

Leelanut Saisuwanna

Grafik koncepcyjny

Nantapol Kantanantha

Yanisa Manomaisantiphap

Original Force

Administracja

Aimee He

Geoffroy de Nanteuil

Grafik koncepcyjny

Yi Chen

Xinyang Er

Jiaxin Hou

Jialin Lee

Siqi Liu

Wenting Mao

Enfan Shi

Shubo Zhang

Grafik ds. modelowania 3D

Keyi Dong

Yinchuan Ging

Mingkai Hu

Wei Jia

Daliang Lee

Jiahui Liu

Dongxue Luo

Hanqing Mao

Junzhou Shen

Haonan Shen

Long Shu

Jiahui Tong

Yue Wang

Zhixue Wang

Yixun Xu

Jiajia Xuan

Lei Zhang

Qiuyu Zhu

Mulin Zhu

Animator Wykończenia Mocapu

Xue Chen

Luan Gao

Kaihui Gu

Quanlai Guo

Yuxin Ji

Xiang Lee

Tao Ouyang

Xu Wang

Yaping Wu

Gaofeng Xu

Chao Xu

Zhencai Yang

Xinyi Yang

Zhilong Zhang

Passion Republic

Administracja

Muhammad Azraie Bin Ahzan

Alia Asikin

Chan Fai Keen

Alan Freiszal

Cathy Jet Kyo Voon

Wong Loon Wai

Ng Sern Aik

Mel Sheng Li Law

Mihu Wei Ng Boon

Tai Yian Lu

Główny grafik koncepcyjny | Lum Siew Hong

Grafik koncepcyjny

Theophilus Abdiel

James Choo

Yee-Ling Chung

Ahmad Fakhri Sirajuddin Bin Ahmad

Ahmad Hilmi

Juan Edwin Kusmartin

Choo Li-En

Dzulfeqar Nasir

Vicki Quek

Balqis Rahman

Maxine Wong

Ridiculous Games

Prezes/Założyciel | Jeremy Airey

Grafika | Jessica Schultz

Projekt i produkcja | Steve Gazda

Projekt

Daniel Kingdom

Constantinos Hatzopoulos

Inżynieria

Dave Boulanger

Chad Freeman

Neeraj Jairam

Gordon Larson

Jesse Mark

John Price

Rodney Relosa

Kenny Whisenhunt

Cody Winchester

Grafik broni

Joseph Civitate

Briannah Ecklund

Ringtail Studio

Administracja

Anton Iljin

Jaroslav Shushkevitsh

Główny grafik

Victoria Lotuhova

Mark Vorobjov

Główny grafik broni/postaci

Anton Aleknavitsjus

Nikolai Knjazev

Grafik broni

Sergei Dragunov

Alexandru Grosu

Georgi Koobak

Andrei Kriina

Anastasia Kunakova

Andrii Kysliakov

Maksim Nazarov

Mark Rennie

Maksim Sakovits

Anton Shved

Alexandr Tarigradschii

Diana Turcan

Zapewnianie jakości

Artur Dobretsov

Kevin Konstantinov

Dmitri Onegin

Kirill Shepel

Trace Studio

Administracja

Alexander Ivanenko

Georgii Liubimov

Artem Polyakov

Alexander Sutiev

Grafik ds. modelowania 3D

Ivan Bogdanov

Igor Cherepanov

Ivan Davidov

Nikita Fedotov

Anastasia Fomina

Rashad Gadirov

Sergei Gereev

Evgeniya Kokoreva

Viktoria Kornakova

Daria Koroleva

Victor Kudryashov

Nikita Kudryavtsev

Konstantin Kuryatnik

Galina Kuznetsova

Ekaterina Ladanyuk

Artem Popov

Alexander Shelemetev

Kirill Sherbina

Aleksey Shiyan

Grafik koncepcyjny

Kirill Grigoriev

Natalia Kayurova

Vitaly Kirpichnikov

Semen Proskuryakov

Maksim Zaytsev

Virtuos

Administracja

Yukun Ji

Truong Nguyen Son

Minh Nguyen Thu Vuong

Grafik sierści. włosów i rekwizytów

My Diep Lan

Thuy Nguyen Hang Thai

Nguyen Ong Chi Hieu

Le Thi Truc Pham

Hue Thi Anh Chau

Grafik broni i zwierząt

Chi Duong Thanh

Khac Hoan Vu

Y Lam Le

Thanh Nguyen Huyen Vo

Ngoc Ong Lan

Thanh Thanh Thai Ngo

Grafik postaci

Kui Du

Rui He

Yuanqi Hu

Yi Li

Peng Liu

Yafei Liu

Ying Liu

Shenliang Ming

Liang Peng

Hao Song

Kerwei Xiang

Huan Xu

Zhongtao You

Xinlei Yu

Hao Yuan

Ziyang Zou

Grafik koncepcyjny

Wenxuan Cai

Xiang Cao

Tong Deng

Li Fan

Fangming He

Boyu Hou

Minfei Hu

Qiangqiang Jia

Shuhan Li

Xueqi Sun

Xiang Tong

Yarui Wang

Zhengxiang Xu

Qiang Zhang

Grafik ds. modelowania 3D

Biheng Chen

Jiexu Chen

Kun Cheng

Jiamin Duan

Yangyang Guo

Yuan Hu

Yan Li

Yingjun Li

Jin Liu

Xiaolong Lu

Ruitao Ma

Jianhua Wang

Shuai Wei

Sheng Xu

Xiaodong Yang

Hui Yang

Lei Zha

Yifei Zhang

Weifan Zhang

Winking Corporation

Administracja

Ridda He

Billy He

Johnny Jan

Tina Li

Jerry Song

Chao Tong

Dyrektor graficzny

Dr Peng

Jian Wang

Liang Yang

Grafik broni i postaci

Wenjin Cheng

Wentao Cui

Keqin Dai

Shengyi Fan

Yudie Fu

Yukun Fu

Mingrui Gu

Jiameng Guo

Qi Guo

Tianyu Han

Weisheng He

Shaoye Hu

An Huang

Chenhao Huang

Huan Jv

Cheng Li

Chunqing Li

Siyang Li

Jiagui Long

Jiakai Luo

Xiaowen Qi

Kang Shao

Yinhan Song

Duomei Sun

Xiaoyu Sun

Hao Tan

Yuexin Tan

Shaokun Tian

Tongtong Wang

Yanhao Wang

Yi Wang

Tao Xiang

Yiming Xu

Yingqi Xu

Meng Yang

Wei Yang

Guangshen Yu

Zhiguang Zhang

Zhen Zhao

Nanbiao Zhou

Yan Zhou

Grafik otoczenia

Yibo Fan

Sen Jia

Li Kong

Yujie Rong

Shengli Wang

Wykonawcy indywidualni

Animator/Ilustrator | Brain Zoo

Animator/Grafik ds. efektów wizualnych | Brian Arndt

Dźwięk | Frank Bry

Ilustrator | Grzegorz Przybyś

Merchandising | Mike Franchina

Amazon Games Publishing

Marketing

Dyrektor ds. marketingu globalnego | Sarah Anderson

Starszy kierownik ds. marketingu produktów | Matt Knoles

Starszy kierownik ds. marketingu rozwoju | Stephen Saiz

Starszy kierownik ds. marketingu rozwoju | Chris Weber

Kierownik ds. marketingu rozwoju | Ashley Kuhre Bartosh

Kierownik ds. marketingu kanałowego | Sean McCann

Asystent kierownika ds. marketingu kanałowego | Cristina Barr

Starszy globalny kierownik programu | Adam Dotts

Kierownik ds. dyscypliny, wydarzeń | Kathy Lee-Fung

Dyrektor – EMEA Publishing, gry | Jonathan Rosenblatt

Starszy kierownik ds. marketingu, Europa | Nicole Prinz

Młodszy kierownik ds. marketingu, Europa | Corina Petrescu

Kierownik ds. marketingu kanałowego | Dominic Link

EA do działu marketingu | Rae Elsten

Społeczność

Dyrektor ds. społeczności | Brian Willitts

Główny menadżer ds. mediów społecznościowych | June Blachman

Główny kierownik ds. społeczności | Trevor Smith

Kierownik ds. społeczności

Brittaney Chang

Roxanne Sabo

Główny kierownik ds. edytorskich | Henry Stelter

Specjalista ds. edytorskich | Timmy Palmieri

Zespół ds. transmisji społeczności | Chuck Blessing

Zespół ds. transmisji społeczności | Ron Valenzuela

Działania społecznościowe na żywo | Raelynn Hampton

Dyrektor ds. relacji z twórcami | Greg Henninger

Kierownik programu kreacji | Sky Shows

Koordynator relacji z twórcami | Thomas Miske

Dyrektor ds. społeczności, Europa | Helena Watson

Główny kierownik ds. społeczności, Europa | Lucas Millan Tomas

Kierownik ds. społeczności, Europa

Marcel Nist

Noa Claisse

Badania

Kierownik ds. badań użytkowników | Elizabeth Zelle

Badanie użytkowników

Bill Hardin

Jordan Lynn

Badacz rynku gier | Eunice Lin

Kreatywny marketing

Kierownik ds. kreatywnego marketingu | Gabe Abarcar

Specjalista ds. produkcji marketingowej | Erin Acio

Kierownik produkcji aktywów | Jon Judelson

Kierownik ds. ruchu kreatywnego marketingu | Adi Cabigting

Projektant grafiki | Elise Butters

Kierownik ds. treści internetowych | Josh Chapman

Kierownik ds. treści edytorskich | Nicole Breanne

Produkcja zasobów | Conor Doolin

Edytor wideo | Dylan Bruce

Projektant kreatywnych multimediów | Sherwin Laranga

Operacje biznesowe

Dyrektor ds. operacji biznesowych i wrażeń gracza | Laura Sturr

Kierownik Działu Biznesu i Planowania Popytu | Alex Tisdale

Analityk planowania popytu | Morgan Gard

Kierownik BI i PM | John Smith

Kierownik ds. operacji na żywo | Josh Hackney

Starszy kierownik produktu | Drew Higbee

Techniczny kierownik programu | Maryann Owens

Analityk danych gry

Diego Chacon

Kim Stedman

Analityk biznesowy ds. gier | Adam Oberlander

Wrażenia gracza

Kierownik ds. wrażeń gracza | Brad Wilcox

Kierownik programu wrażeń gracza

Jessica Noland

Alvina Tan

Producent wrażeń gracza | Noémi Rébeli-Szabó

Zapobieganie oszustwom | Scott Dale

Projektant zawartości | Jeremy Damen Kierownik administracyjny gry

Kerwin Pedrera

Mesha Chow

Cyryl Błażyca

Mateusz Ucieszyński

Joshua Enriquez Administratorzy gry

Adrian Śpiewak

Dominik Mojsa

Karol Deja

Bartosz Kania

Lorraine Felipe

Sardorbek Zokirov

Andre Batista

Jordan Khalil Mala

Mark Danielle Nava

Paul Joshua Calvez

Geoffrey Felix Fabic

Obsługa klienta

Główny kierownik , Wsparcie cyfrowe | Iain Langridge

Kierownik programu, Obsługa gier

Alberto Montoya Zeledon

Cathal Moore

Branin Orcutt

Brittany Smith

Kierownik grupy | Dave Barry

Strateg treści | Michele Lewis-Moore

Obsługa gier

Joshuah Huepenbecker

Alexander Ihle

Daniel Neris

Wanda Ulloa Yasmin Alpizar

Omni

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania

Cory Free Brevik

Marius Ionescu

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Bing Huan Chio

Trevor John Stockert

Andy Lim

Daichi Onda

Mrinmay Milind Pundalik

Ouya Zhang

Inżynier ds. rozwoju front-end

Ivan Jonas Gomes

Justin Robert King

Michael Shull

Inżynier rozwoju stron internetowych | Steve Peters

Kierownik ds. zapewniania jakości | Lisa Dahl

Główny inżynier ds. zapewniania jakości | Christopher Mackey

SDET | Alex Novac

Operacje techniczne

Kierownik ds. operacji technicznych | Jeff Bolaris

Producent operacji na żywo | Carter Ames

Architekt chmury | Danny Welch

Inżynier baz danych | Jay Mendes

Inżynier ds. rozwoju systemów

Timothy Addenbrooke

Ryan Farmer

Lawrence Fenchel

Noah Haller

Michael Mitchell

Eric Morris

Joe Ronie

Inżynier NOC

Bartłomiej Biernat

Mateusz Golec

Kamil Łukasik

Tsimur Menhliyeu

Jignesh Suthar

Paweł Świder

Gokul Vijayakumar

Radoslav Wolanin

Rozwój biznesowy

Kierownik Działu rozwoju biznesu i inwestycji | Tom Kang

Persona

Główny kierownik produktu | Jose Gonzalez

Kierownik programu

Chris Heim

Jacob Hoffman

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania

Ryne Anderson

Brian Neal

Jason Yang

Projektant ds. UX | Shelly Walbert

Techniczny kierownik programu

Hina Rastogi

David Wu

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Raghav Bhardwaj

Aditya Bhat

Mitchell Bloch

Jacob Brownlee

Kenneth Doyle

Jonathan Jamison

Lohitha Chintham Reddy

Jason Smith

Mike Springer

Eric Tian

Peter Truong

Nathan Winchester

Amy Zhang

Dodatkowi inżynierowie

Benjamin Chu

Arnav Dahal

Amol Deshpande

Summer Guo

Eric Wang

Ned Way

Yixiang Zeng

Rozwój produktu

Dyrektor ds. rozwoju produktu i główny kreatywny | Greg Gobbi

Kierownik produkcji | Dan Hernberg

Główny producent wydawniczy | Andy Sites

Gotowość operacyjna

Główny inżynier ds. systemów | Romain Dura

Główny inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Dan Boeriu

Inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Chris Scalabrini

Dodatkowe publikacje

Jason Anderson

Bryce Baer

Richard Bantegui

Patrick Buechner

Elisabeth Cardy

Chris Couchman

Will Fox

Nate Fuller

Chris Heintz

Scott Heter

Patrick Joynt

Kate Kellogg

Nick Laing

Michael Lawrence

Kitty Mach

Anton Maslennikov

Kyle Murray

Daniel Nord

Jonathan Pan

Renee Roub

Ry Schueller

David Silverman

Tanner Verhey

Eric Vincent

Robert Wing

Operacje studyjne

Administracja

Kierownik ds. operacji studyjnych

Michelle Butler

Kelly Knutson

Kathy Gehrig

AGS EA do VP | Carrieanne Walker

EA do operacji biznesowych | Joseph Ignacio

Udogodnienia

Kierownik ds. udogodnień | Kathy Chavez

Technologia informacyjna

Kierownik ds. rozwoju usług | Jason Schueller

Inżynier ds. wsparcia IT

Michael Bergeron

Jeff Hall

Dennis Obradovich

Zasoby ludzkie

Dyrektor działu HR | Nilay Bhowmik

Starszy partner biznesowy ds. kadrowych | Juliana Weaver

Partner biznesowy ds. kadrowych | Scott Imberman

Partner ds. kadrowych | Nayeli Gasca

Rekrutacja

Kierownik ds. rekrutacji | Kiran Samana

Rekruter

Hashi Abdi-Nur

Adriann Harrington

Alec Merriman

A.B. Bhaskar

Brandon Taylor

Daysi Cruz

Eastman Ermatinger

Jay Li

Jeff Lyle

John Drexhage

Judy Lambert

Julie Prinner

Kevin Recto

Sam Cowan

Steven Khizekia

Kwestie prawne

Zastępca głównego radcy prawnego

Campbell Austin

John Lange

Starszy doradca korporacyjny

Jonathan Dunn

Jerry Wang

Kierownik ds. kontraktów

Shaun Baber

Finanse

Dyrektor finansowy | Namrata Gandhi

Kierownik ds. finansów | Lisa Aquilina

Starszy analityk ds. finansów | Terry Hwang

Public Relations

Dyrektor ds. PR, Amazon Games | Ryan Jones

Kierownik działu PR, Amazon Games Rebekah Nicodemus

Dodatkowe operacje studyjne

Holly Barbacovi

Daniel Dociu

Brian Dollard

Gaetano Franceschi

Dina Gad

Kathryn Gaffney

Justin Ghio

Patrick Gilmore

Lauren Gleason

Linda Hang

Lisa Hennessey

Stephanie Keegan

Arthur Kim

David Mann

Val Maun

Dani McKenzie

Melissa Radin

Mara Strandlund

Ken Strocsher

Jarrod Voth

Victoria Zhu

Garret Hamm

Xuezhu Li

Specjalne podziękowania

Amazon Corporate Executives

Założyciel, Amazon | Jeff Bezos

Dyrektor zarządzający Amazon | Andrew Jassy

Starszy Wiceprezes ds. mediów i rozrywki | Jeff Blackburn

Wiceprezes, Amazon Games | Michael Frazzini

Dyrektor zarządzający Twitch | Emmett Shear

Doradca strategiczny | Bing Gordon

Dodatkowi dostawcy

Allegorithmic

Ansell Creative Group

Atlassian

Atomhawk Design

Audiokinetic (Powered by Wwise)

Autodesk

Black Duck Software

Certain Affinity

Climax Studios

Donya Labs

DragonFly

Experis

Fish Flight Entertainment Formosa Group

GFACTORY

Hexany

Indiemark

Kamu

Lionbridge Technologies

Liquid Development

Lurssen Mastering

Massive Black

Maverick Media

Mercer Road Corp

Northwest Soundscapes

Nuare Studio

Perforce Software

Qasymphony

Rad Game Tools (Bink Video)

Rapresearch

Razer/Razer Europe

Realtime

Regents of the University of California at Irvine

Rogue Wave Software

Room 8 Studio

Scribble Pad Studios

Secret Society Games

Side LA

Side UK

Silvertone

Siteline Production Company

Soundsdogs.com

Source Sound

Starfall

Sunrise Creative Group/Sunrise Identity

SuperGenius

Sweet Justice Sound Ltd

T26 Fonts

Tableau Software

Teksystems

Telepress

The Sequence Group

Twitch

Valkyrie Entertainment

Vgmarket

Visual Dart

Volta Creation

Wabi Sabi Sound

West Studio